• slide1
  • slide2
  • slide3

Služby - slaboproudé instalace


Mějte ve svém domě nebo firmě pohodlí a nechte si nainstalovat slaboproudé systémy podle svých potřeb. O vše se postaráme, od návrhu, přes realizaci, až po revizi a pravidelný servis.

Audio systémy

Provádíme kompletní návrh a dodávku audio systémů dle přání zákazníka. Váš dům připravíme pro osazení domácího kina, případně reproduktorů v jednotlivých místnostech. Chcete slyšet perfektní zvuk co nejdřív? Žádný problém. Audio systémy montujeme téměř na počkání.

Datové sítě

Datové sítě dnes tvoří páteř moderního domu a měli by být součástí jakékoliv elektroinstalace. Nechte data bez problémů proudit i u vás. Zajistíme pokládku i montáž datových sítí optických i metalických.

Docházkové systémy

Konec zamlčených pozdních příchodů. Monitorujte docházku svých pracovníků a zvyšte efektivitu práce. Jak? Pomocí docházkového systému. Vysvětlíme vám, jak to funguje, systém nainstalujeme a naučíme vás s ním pracovat.

Příjem a distribuce televizního signálu (STA)

V rámci vašeho objektu provedeme kompletní příjem FM, SAT, nebo TV signálu. Buďte na příjmu, kdykoliv dostanete chuť. Postaráme se, aby vám signál fungoval po celém domě.