• slide1
  • slide2
  • slide3

Služby - zabezpečovací systémy


Buďte v bezpečí před nevítanými hosty i nenadálou událostí. Zabezpečovací systém je prvním krokem k ochraně zdraví i majetku. Pojďte ten krok udělat společně. Co pro vás zajistíme?

Elektrické zabezpečovací systémy (EZS)

Provádíme kompletní zabezpečení objektu v rámci plášťové prostorové ochrany. Součástí EZS jsou standardně i autonomní požární hlásiče. Tyto autonomní hlásiče jsou vyžadovány ke kolaudaci objektu. Řešení EZS může být drátové i bezdrátové, podle vhodnosti využití.

Alarmy Jablotron

Jsme obchodní a zlatí montážní partneři produktů české firmy Jablotron, nabízíme jejich systém ochrany majetku i další produkty (dálkové ovládání spotřebičů po telefonu, GSM, kamerový dohled včetně služeb PCO…). Spolehněte se osvědčenou kvalitu alarmů Jablotron.

​Elektrické požární systémy

Nenechte se překvapit požárem. Oheň je živel, který lze zastavit především v momentě, kdy se rozhořívá. EPS vás na jakoukoliv změnu teploty upozorní ihned. Buďte doma v bezpečí a řekněte si o dodávku a montáž požárních systémů včetně odvětrání únikových cest.

Kamerové systémy

Buďte v obraze a mějte přehled o tom, kdo je v domě, ale i venku za zavřenými dveřmi. Provádíme dodávku a montáž analogových i digitálních kamerových systémů s možností přístupu přes web, či mobilní telefon, a sledování on-line.